Haberler / Blog

Yangın Alarm

Yangın AlarmEvinizin veya İş yerinizin ve içerisinde bulunan insanların güvenliği açısından önem taşıyan Yangın Alarm Sistemleri, tehlike anında sensörler veya buton vasıtası ile yangın durumunu duyurarak can ve mal kaybının önüne geçmeyi amaçlar.Günümüzde birçok ..

Devamı
Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera SistemleriKayıtlı İzle 7/24 ve Canlı İzle 7/24 ile akıllı telefonlar ve web üzerinden, kurulu olan kamera sistemleriyle ev ya da iş yerinizi canlı olarak kolayca izlerken, aynı zamanda kayıt etme özelliği ile de kaçırdığınız anları daha sonra izleme ..

Devamı
Abonelik Taşıma

Abonelik TaşımaAboneliğinizi PROSİS'a Taşıyın, 7/24 Güvende Kalın! ·         İster Evinizde İsterseniz İşyerinizde, PROSİS ile 7/24 Güvendesiniz ·         Tercih edeceğiniz Ala ..

Devamı
İşyeri Güvenlik Sistemleri

İşyeri Güvenlik SistemleriPROSİS İş Yeri Hırsız Alarm Sistemi, iş yerinize izinsiz bir giriş olduğunda devreye girerek anında PROSİS Alarm Merkezi’ ni bilgilendirir. PROSİS Alarm Merkezi tecrübeli çalışanları sizi arayarak tehdidi teyit eder ve gerekli durumlarda kol ..

Devamı
Ev Güvenlik Sistemleri

Ev Güvenlik Sistemleri PROSİS Alarm Sistemleri ile evinizde yaşanabilecek hırsızlık girişimlerinde harici ve dahili sirenler devreye girer. Caydırıcı özelliğe sahip sirenler olay anında yüksek desibelde ses üreterek yakın çevreyi uyarır ve hırsızlığın savuşturulm ..

Devamı
DSC Alarm Yetkili Teknik Servis

DSC Alarm Yetkili Teknik ServisDSC Alarm Sistemleri DSC alarm sistemleri elektronik güvenlik alanında dünya lideridir. Şirketin doğuşundan bu yana DSC uzmanları alarm sistemi sektörüne öncülük etmektedir. Devrim niteliğindeki kontrol panellerimizden, endüstri lide ..

Devamı
 işyeri alarm güvenlik sistemleri

Prosis Alarm Haber Alma Merkezi mekanda kurulu olan işyeri alarm güvenlik sistemlerinden gelen hırsızlık, soygun, yangın, su baskını, sağlık çağrısı ve panik durumu gibi risk oluşturan alarmlar ve arızaları işyeri alarm güvenlik sisteminin telefo ..

Devamı
ALARM İZLEME MERKEZİNE NASIL ABONE OLUNUR ?

ALARM İZLEME MERKEZİNE NASIL ABONE OLUNUR ?Türkiyenin neresinde olursa olsun, eğer evinizde veya işyerinizde halen kullanmakta olduğunuz bir güvenlik sistemi var ise; bu güvenlik sisteminin 24 saat bir merkezden gözetlenip, alarm anında size, polise, ambulansa , itf ..

Devamı