Haberler / Blog

Geçiş Kontrol Sistemleri

Prosis Alarm, Kartlı Geçiş ve Kontrol Sistemleri, Biyometrik Geçiş ve Kontrol Sistemleri, Personel Devam Takip ve Kontrol Sistemleri, X-Ray Kontrol Sistemleri, Kapı ve El Tipi Üst Arama Dedektörü, Turnike Sistemleri.gibi Ürünler İle YanınızdadırNeler İçerir?Geçiş Kon ..

Devamı
Alarm İzleme Merkezi

Alarm İzleme MerkeziProsis Alarm İzleme Merkezi,  M001 belge numarası ile 26/11/2001 tarihinde T.C. İçişleri Bakanlığı izni ve onayı ile hizmet vermeye başlamıştır.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri kanunu standartlarında, son teknoloji altyapısı ve profesyone ..

Devamı
İş Yeri Güvenlik Sistemleri

Kİşiselleştirilmiş ÇözümlerHer işyerinin güvenlik açıkları farklı noktalardadır. ProsİS, bu güvenlik açıklarını tespit eder ve işyerinize özel koruma çözümleri sunar.365 Gün 24 SaatProsis, size ve sevdiklerinize kesintisiz koruma sağlar.Prosis Tam KorumaKusursuz bi ..

Devamı
Kablolu ve Kablosuz Alarm Sistemleri

Kablolu ve kablosuz olmak üzere alarm sistemleri iki türe ayrılıyor. Kablolu sistemler elektrik ve sinyal iletimini bağlı olduğu alarm paneli üzerinden yaparken kablosuz alarm sistemleri kullanımının, taşınmasının ve montajının kolay olması sayesinde gün geçtikçe da ..

Devamı
Yana Kayar Kapı Motoru

Endüstriyel otomasyon kavramının yaşadığımız alanlara yansıması kabul edilen yapı otomasyon sitemlerinin önemli unsurlarından biri olan bahçe kapısı motorları kullanım rahatlığı, estetiklik ve güvenliğe verdiği destek ile son yılllarda yapı ve inşaat projelerinde ye ..

Devamı
 Ev Güvenlik Sistemleri

Kİşiselleştirilmiş ÇözümlerHer evin güvenlik açıkları farklı noktalardadır. ProsİS, bu güvenlik açıklarını tespit eder ve evinize özel koruma çözümleri sunar.365 Gün 24 SaatProsis, size ve sevdiklerinize kesintisiz koruma sağlar.Prosis Tam KorumaKusursuz bir koruma ..

Devamı
Akıllı Alarm Güvenlik Sistemleri

Elinizin avucunda daha akıllı bir ev sistemi Her yıl, 2 milyondan fazla aile, bir soygun veya ev hırsızlık olayına  kurban oluyor. Ev güvenlik sistemlerinde lider olarak sizinle birlikte özel bir sistem tasarlarız, böylece sizin için değil. En son teknol ..

Devamı
 Bebek ve bakıcı izleme

Prosis Güvenlik Sistemleri Modern hayatın bir gereksinimi haline gelen bebek ve bakıcı izleme sistemleri, endişeli ve kaygılı annelerin kullanması gereken son teknolojik sistemi ifade ediyor. Her yerden bebeğin veya bakıcının bebekle iletişiminin izlenmesini mümkün ..

Devamı