Haberler / Blog

Alarm takip merkezi nedir

Alarm takip merkezi nedirAlarm izleme merkezi nedir, nasıl çalışır. Alarm izleme merkezi hizmetleri nelerdir. Alarm sistemlerinin 7 gün 24 saat takip edildiği merkezlerdir. Alarm takip merkezi, alarm sisteminden gelen alarm durumuna göre polis yönlendirmesi yap ..

Devamı
AKILLI ALARM GÜVENLİK SİSTEMLERİ

AKILLI ALARM GÜVENLİK SİSTEMLERİ Elinizin avucunda daha akıllı bir ev sistemiHer yıl, 2 milyondan fazla aile, bir soygun veya ev hırsızlık olayına  kurban oluyor. Ev güvenlik sistemlerinde lider olarak sizinle birlikte özel bir sistem tasarlarız, böylece si ..

Devamı
Alarm İzleme Merkezi

Alarm İzleme MerkeziProsis Alarm İzleme Merkezi,  M001 belge numarası ile 26/11/2001 tarihinde T.C. İçişleri Bakanlığı izni ve onayı ile hizmet vermeye başlamıştır.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri kanunu standartlarında, son teknoloji altyapısı ve profesyon ..

Devamı
ALARM İZLEME MERKEZİ FİYATLARI NEDİR?

ALARM İZLEME MERKEZİ FİYATLARI NEDİR? Hayatımızın yaşam tarzı biçimi değişmesiyle, teknolojinin de katkılarıyla yaşantıda güvenlik kelimesinin önemi ve işlevi önem kazanmıştır. Böylece güvenliğin teknoloji ile gelişmesiyle güvenlik insanların yaşamına dahil olmu ..

Devamı
Alarm Sistemi Çeşitleri Nelerdir?

Alarm Sistemi Çeşitleri Nelerdir?İnsanlar evlerinin ve işyerlerinin güvenliğini sağlamak istemektedirler. Bunu sağlamak için ise alarm sistemlerine ihtiyaç duyarlar. Alarm sistemleri güvenliği sağlayan cihazlardır. Kullanım amaçlarına göre farklı çeşitleri bulunmakt ..

Devamı
Alarm sistemlerinde firma seçimi

Günümüzde birbirinden farklı üreticiler, oldukça farklı niteliklere ve özelliklere sahip alarm sistemi ürünleri tasarlamaktadırlar. Her bir markanın çalışma, imalat ve üretim şeklinde birtakım farklılıklar olabilmektedir. Genel olarak insanlar bu yönde bir tercih ya ..

Devamı
ALARM SİSTEMİ ŞİRKETLERİ

ALARM SİSTEMİ ŞİRKETLERİ   Alarm sistemleri Türkiye’de yeni yaygınlaşan sistemlerden biridir. Evini veya iş yerini korumak amacıyla alarm sistemlerinden yararlanmak isteyen insanlar sayesinde alarm sistemi şirketlerinde artış yaşanıyor. Bunun sonucunda ..

Devamı
ALARM SİSTEMLERİ MARKALARI ARASINDA PROSİS GÜVENLİK

ALARM SİSTEMLERİ MARKALARI ARASINDA PROSİS GÜVENLİK Özgür ve kaliteli bir yaşam için güvenlik ve önlem almak hayatımızın öncelikleridir. Tabii ki bu öncelik kendimiz ve sahip olduklarımızın güvenliğidir. Bu güvenliği sağlamak için de güvenilir firmaların sağlam ..

Devamı