Yana Kayar Kapı MOTORU

Endüstriyel otomasyon kavramının yaşadığımız alanlara yansıması kabul edilen yapı otomasyon sitemlerinin önemli unsurlarından biri olan bahçe kapısı motorları kullanım rahatlığı, estetiklik ve güvenliğe verdiği destek ile son yılllarda yapı ve inşaat projelerinde yer almaktadır. Özellikle büyük şehirlerdeki çarpık kentleşme ve araç sayısının günden güne artışı araç park sorununu bereberinde getirmektedir. Önceki yıllarda konut bahçeleri olarak kullanılan alanlar artık araç park alanına dönüşmesinde yardımcı olan bahçe kapısı motorlarımız, bina ve site sahiplerine ait olan bu alanların korunaklı ve emniyetli hale getirilmesinde belirleyici rol oynar. Bahçe kapısı motoru sektöründe önemli bir yer edinen ürünlerimiz mevcut metal alüminyum ,demir ,ferforje ve diğer metal kapılara montaj edilebilir.Mevcut kapılara uygulanması durumunda kapının mekanik yürüyen aksamlarının sağlıklı çalışması,motora ekstra sürtünme gücü vs yansıtmaması gerekmektedir.Motorlarımızda emniyet fotoseli,flaşör ve 2 adet kumanda standarttır. Bahçe kapısı motorlarında sorunsuz ve kendini ispatlamış Avrupa motor sistemleri kullanılmaktadır.

Otomatik Kapı Tamir Servisi               

Kapı tamiri ve servisi çok önemli bir görevdir, kapılarınızda meydana gelen arızalar durumunda hızlı ve profesyonel hizmet vermek müşterilerimizi mağdur etmeden hızlı servis imkânı sunmak bizim için en önemlisidir. Kapılarınıza yetkisiz kişiler tarafından yapılacak müdahaleler sonucu kapılarınızın kullanım ömrü ve çalışma randımanı genellikle bozmaktadırlar. Kapı Servisi firmamız tarafından yapılan servis işlemleri garanti altına yapılmaktadır. Biz müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktayız. Servis ve tamir hizmetini yalnızca yetkili bayimize yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Her zaman orijinal parça kullanılmaktadır.

Kaliteli otomatik kapı montajı ve onarımı için STARK MOTOR ve POWERTECH, servis ve bakım ihtiyaçlarının tümünü karşılamak üzere Prosis Güvenlik Sistemleri güven veriyor. Profesyonel bir servis teknisyeni ile onarım randevusu almak için bugün arayın.

 

Otomatik kapınız üzerinde karmaşık bir çalışma gerektiren özel bir proje var mı? Her tür kapıda onarımını biliyoruz - yana kayar kapı, döner kapı, salıncaklı kapı, katlanır kapı, dairesel kapı, bahçe kapıları, radarlı kapılar, camlı otomatik kapılar, bariyer kapılar ve emniyet sensörleri birlikte yangın ve güvenli giriş kapıları gibi. Sonuçta, bir müşterinin otomatik kapınıza sıkışmasını istemezsiniz değil mi? Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sorunsuz bir şekilde içeri girip çıkabilmesi için düzeltmemize izin verin.

 

Bugün çağrı yapın ve otomatik kapınızı emniyet, güvenlik ve estetik nedenlerle düzeltmemize izin verin.

Sadece otomatik kapılardaki en ileri teknolojiyi sağlamakla kalmıyor, eşyalarımızı parçalardan arındırarak depomuzda tutuyoruz ve işiniz için yüksek teknolojili giriş yerlerini özelleştirebiliyor, tüm bu hizmetler yalnızca yüksek eğitimli teknisyenler tarafından yapılmaktadır.

 

Tüm onarım teknisyenlerimiz güvenlik sertifikasına sahiptir ve en son ürünlerle çalışmada eğitim almışlardır. Stark Motor ve Powertech uyumlu kapılarımızı geliştirmek siz değerli müşterilerimize kaliteli ürün sunmaktayız.

Ve ihtiyaçlarınıza otomatik kapıyı gerektirdiği için, yine de tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan bir ürünü özelleştirebiliriz. Sizin için sadece uzaktan kumanda, güvenlik sensörleri ve tuş takımı gibi özel talepleri değerlendirir, ölçer, tasarlar ve belirtiriz. Tüm bu alanlarda ve diğer pek çok ticari mekanda kapsamlı bir tecrübeye sahibiz, tamirinizi yapabileceğimizden veya kuracağımızdan emin olabilirsiniz.

 

Otomatik kapılar satışında Türkiye genelinde satış ağımız arttırmaktayız. Prosis Güvenlik Sistemleri  birinci sınıf ticari kapı şirketi olmaya çalışıyoruz. Bu nedenle, son 8 yılda, şehirdeki ticari kapıların önde gelen kurulum ve onarım şirketleri olarak kendimizi inşa ettik.

 

Otomatik kapı onarımı söz konusu olduğunda, iş dünyası Prosis Güvenlik Sistemleri  tarafından sunulan çok yetenekli teknisyenlerden ve kaliteli ürünlerden yararlanmaktadır. Uzman bir satış, tasarım veya servis üyesi ile konuşmak için bugün arayın.

 

 

otomatik kapı motoru,kapı motoru,kapı motoru fiyatları, fotoselli kapı,bahçe kapı motoru,bahçe kapısı motoru,faac servis

kapı motorları,otomatik kapı motoru,uzaktan kumandalı otomatik kapı,motorlu kapı,bahçe kapısı motoru ithalatı,yana kayar kapı,yana kayar kapı motoru,yana kayar kapı sistemi,yanar kayar kapı motoru fiyatları,

·         yana kayar kapı fiyatı,yana kayar kapı motoru fiyatları,yan,yana kayar giriş kapıları,Ferforje Sürgülü Yana Kayar Kapı,yana kayar kapı motoru seti,sürgülü yana kayar kapı motoru fiyatları

 

 

WhatsApp Destek