İşyeri Güvenlik Sistemleri

İşyeri Güvenlik Sistemleri

PROSİS İş Yeri Hırsız Alarm Sistemi, iş yerinize izinsiz bir giriş olduğunda devreye girerek anında PROSİS Alarm Merkezi’ ni bilgilendirir. PROSİS Alarm Merkezi tecrübeli çalışanları sizi arayarak tehdidi teyit eder ve gerekli durumlarda kolluk kuvvetlerini (polis/jandarma) işyerinize yönlendirir. PROSİS İşyeri Alarm Sistemi ile iş yerinizde yaşanabilecek hırsızlık girişimlerinde harici ve dahili sirenler devreye girer. Caydırıcı özelliğe sahip sirenler olay anında yüksek desibelde ses üreterek yakın çevreyi uyarır. PROSİS Hırsız Alarm Sistemleri günlük, haftalık, aylık aktivite raporlamaları gibi hizmetler sunmaktadır.

 

Hırsız Alarm Sistemleri

PROSİS Alarm Sistemi ile iş yerinizde yaşanabilecek hırsızlık girişimlerinde harici ve dahili sirenler devreye girer. Caydırıcı özelliğe sahip sirenler olay anında yüksek desibelde ses üreterek yakın çevreyi uyarır ve hırsızlığın savuşturulmasını sağlar. Eş zamanlı olarak PROSİS Alarm Merkezi’ne gelen sinyaller size ve gerekli hallerde polise bildirilerek duruma en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar.

 


Yangın Ve Gaz Alarmı

PROSİS Alarm Sistemine entegre edilebilen duman, ısı ve gaz algılama dedektörleri ile yangın ve gaz zehirlenmesi durumlarına karşın etkin önlem almış olursunuz. Olay anında harici ve dahili sirenler devreye girer ve yüksek sesli uyarı sağlar. PROSİS Alarm Merkezi’ne gelen sinyaller size veya belirlediğiniz kişilere bildirilerek duruma en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar.

 

Acil Sağlık Alarmı

PROSİS Alarm Sistemine entegre edilen bu sistem sayesinde, işyerinizde acil ambulans gereken duruma en hızlı şekilde ilgili birimlerin uyarılması ve ambulans sevk edilmesini sağlar.

 Su Baskını Alarmı

PROSİS Alarm sistemine entegre edilen su baskını dedektörü ile işyerinizde meydana gelebilecek bir su baskını durumunda alarm oluşturur. Alarm Merkezimize ulaşan sinyaller sonrasında uzman operatörlerimiz teyit amaçlı önce abonemize sonra ilgili kolluk kuvvetlerine bilgi verir.

 Panik Butonu

PROSİS Alarm Sistemi’nde tehdit, hırsızlık girişimi ve benzeri panik durumlarında tek tuşla acil polis ihtiyacınızı PROSİS Alarm Merkezi’ne iletebilirsiniz. Gelen sinyal anında polis merkezine bildirilerek adrese polis yönlendirilmesini sağlar.

 

WhatsApp Destek