Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri

Prosis Alarm, Kartlı Geçiş ve Kontrol Sistemleri, Biyometrik Geçiş ve Kontrol Sistemleri, Personel Devam Takip ve Kontrol Sistemleri, X-Ray Kontrol Sistemleri, Kapı ve El Tipi Üst Arama Dedektörü, Turnike Sistemleri.gibi Ürünler İle Yanınızdadır

Neler İçerir?

Geçiş Kontrol Sistemleri, bina, fabrika, ulaşım terminalleri ve insan geçiş yoğunluğunun çok olduğu diğer alanlarda giriş ve çıkışların güvenli şekilde gerçekleşmesini sağlayan sistemlerdir. Bu sistemlerde turnike programları kullanılarak giriş – çıkış yapan kişilerin bilgileri kayıt altına alınabilir.

Geçiş Kontrol Sistemleri özellikle iş odaklı bölgelerde daha yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede hem iş yeri güvenliği hem de çalışanlarının ve müşterilerin güvenliği sağlanmaktadır.

Bu sistemlerde geçişler şifre ile yapılabileceği gibi, kişiye özel kart, parmak izi, avuç içi izi, retina izi gibi sistemler vasıtası ile yapılabilmektedir. Güvenlik görevlileri, ilgili girişleri rahatlıkla takip edebilmektedir.

Geçiş sistemlerinde aşağıdaki sistemler kulaılmaktadır;

·         Kartlı geçiş sistemleri

·         Biyometrik geçiş sistemleri

·         Turnike geçiş sistemleri

·         Otomatik geçiş sistemleri

Kurulum yapılacak olan ofis ya da evin istenilen güvenlik derecesine göre sistem seçimi yapılmalıdır. Özellikle iş dünyasında en çok kullanılan kartlı geçiş sistemidir.

Personel Kontrol ve Devamlılık Sistemleri de bu sistemle birlikte kullanılabilmektedir. Bu sistemde toplam kaç personelin içeride, hangi odada olduğu, kaç kişinin dışarda olduğu gibi veriler rahatlıkla anlık olarak elde edilebilmektedir. 

 

 

WhatsApp Destek