Ev Güvenlik Sistemleri

Ev Güvenlik Sistemleri

PROSİS Alarm Sistemleri ile evinizde yaşanabilecek hırsızlık girişimlerinde harici ve dahili sirenler devreye girer. Caydırıcı özelliğe sahip sirenler olay anında yüksek desibelde ses üreterek yakın çevreyi uyarır ve hırsızlığın savuşturulmasını sağlar. PROSİS Alarm İzleme Merkezi’ ne gelen sinyaller size ve gerekli hallerde polise bildirilerek duruma en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar. Ev Hırsız Alarm Sistemleri, evin fiziksel özellikleri ve yaşam senaryosu göz önünde bulundurularak ev sakinlerinin can ve mal güvenliğini hırsızlık ve alan ihlaline karşı korumak üzere tesis edilen elektronik sistemlerdir. Ev Alarm Sistemleri, evin dış cephesine yerleştirilen ışıklı ve alarm durumunda flaşlı/sesli uyarı veren sireni sayesinde evin korunduğunu göstererek yüksek oranda caydırıcılık da sağlar.

Ev Hırsız Alarm Sistemleri yaşam senaryonuzdaki gerekliliklere göre bölgesel kurma seçenekleri kalıcı veya geçici şekilde programlanabilir. PROSİS Güvenlik, dünya lideri markalar kullanarak devreye almış olduğu ev için güvenlik sistemlerinde bütün uç birimler sabotaja karşı korumalıdır. Uç birimlerin veya enerji kablolarının sabote edilmesi, harici siren ve uç birimlere müdahale edilmesi halinde alarm sistemi bu durumu bir alarma dönüştürerek çevreyi yüksek sesle uyarır. Aynı zamanda PROSİS Alarm İzleme Merkezi durumu bölgenin kolluk kuvvetlerine (Polis/Jandarma) ve sistem yetkilisine bildirir.

PROSİS Ev Güvenlik Sistemleri ile evinizde yaşanabilecek hırsızlık, su baskını, yangın gibi durumlarda alarm sistemi devreye girer ve PROSİS Alarm İzleme Merkezine sinyali ulaşır. Harici ve dahili sirenler olay anında yüksek desibelde ses üreterek yakın çevreyi uyarır.

Hırsız Alarm Sistemleri

PROSİS Hırsız Alarm Sistemi ile evinizde yaşanabilecek hırsızlık girişimlerinde harici ve dahili sirenler devreye girer. Caydırıcı özelliğe sahip sirenler olay anında yüksek desibelde ses üreterek yakın çevreyi uyarır ve hırsızlığın savuşturulmasını sağlar. Eş zamanlı olarak PROSİS Alarm Merkezi’ne gelen sinyaller size ve gerekli hallerde polise bildirilerek duruma en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar.

 Yangın Ve Gaz Alarmı

Alarm sistemlerinize entegre edebilen duman ve gaz dedektörleri sayesinde evinizde meydana gelebilecek yangın tehlikesine ve gaz zehirlenmelerine karşı önlem almanızı sağlar. Duman ve Gaz dedektörler sistem kurulu olmasa bile 7/24 çalışmaktadır. Prosis Alarm Merkezimize gelen sinyallerde uzman operatörlerimiz teyit amaçlı önce size sonra ilgili kolluk kuvvetlerine haber verir.

 Acil Sağlık Alarmı

Prosis Alarm aboneleri acil sağlık yardımı ve ambulans gerektiren durumlarda şifre cihazı veya uzaktan kumanda üzerindeki butonla ambulans isteği oluşturabilirler. Prosis Alarm Merkezi acil durum çağrısını alır almaz evinize ambulans yönlendirmesi yapar.

 Su Baskını Alarmı

PROSİS Alarm sistemine entegre edilen su baskını dedektörü ile evinizde meydana gelebilecek bir su baskını durumunda alarm oluşturur. Alarm Merkezimize ulaşan sinyaller sonrasında uzman operatörlerimiz teyit amaçlı önce abonemize sonra ilgili kolluk kuvvetlerine bilgi verir.

Panik Butonu

Herhangi bir tehdit durumunda şifre cihazı / uzaktan kumanda / online buton üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde acil polis çağrısı oluşturabilirsiniz.

WhatsApp Destek