İş Yeri Güvenlik Sistemleri

Kİşiselleştirilmiş Çözümler

Her işyerinin güvenlik açıkları farklı noktalardadır. ProsİS, bu güvenlik açıklarını tespit eder ve işyerinize özel koruma çözümleri sunar.

365 Gün 24 Saat

Prosis, size ve sevdiklerinize kesintisiz koruma sağlar.

Prosis Tam KorumaKusursuz bir korumaya sahip olmanızı sağlayan tüm bileşenler, Prosis Tam Koruma ile bir arada.

Prosis  ile Eksiksiz Güvenlik

Alarm sisteminiz 365 gün 24 saat boyunca işyerinizi hırsızlık, gaz kaçağı, su baskını gibi olumsuz durumlardan korur, tıbbi ihtiyaç durumunda saniyeler içerisinde ilk yardım ekiplerine haber verir.

Herhangi bir alarm durumunda sistem devreye girer ve özel video dedektörlerinin kaydettiği görüntüleri anlık olarak Prosis  Alarm Merkezi'ne iletir. Prosis, bu görüntüler aracılığıyla, herhangi bir olumsuz durum olup olmadığı anında tespit eder. Bu sayede, kedinizin devirdiği bir vazo yüzünden telaşlanmanıza gerek kalmaz.

Olumsuz bir durum tespit edilmesi halinde ise Prosegur, saniyeler içerisinde durumu size ve güvenlik güçlerine bildirir ve olayın takibini yapar.

Anti-Jammer Özelliği

Prosis  Alarm Sistemi, çift iletişim yoluna sahiptir. Kontrol ünitesinin GPRS sinyali jammer ile engellense bile alarm sistemi, ikinci iletişim yolu olan network üzerinden sinyal göndermeye devam eder. Ayrıca kablosuz dedektörlerin panel ile iletişimi kesilmeye çalışılırsa, alarm sistemi bunu algılar ve Prosis Alarm Merkezi’ne sinyal gönderir.

Anti-Sabotaj Özelliği

Bilindik alarm sistemlerinin aksine, Prosis Alarm Sistemi'nde sabotaja bağlı elektrik kesintisi durumunda bile modeminiz de dahil hem IP hem de GPRS sinyal iletişiminin kopmasını engelleyen yardımcı aküler devreye girer ve sistem, Prosegur Alarm Merkezi ile bağlantısını korur.

Prosis Güvenlik, işyerinize izinsiz giriş ihtimalini ortadan kaldırır.

Panik butonu, herhangi bir zamanda sadece bir tek tuşa basarak yardım istemenize olanak tanır.Yangın, gaz kaçağı, su baskını gibi güvenliğinizi tehdit eden birçok unsura karşı işyeriniz tamamen koruma altında olur.Dış mekân tabelası, herhangi bir amaçla işyerinize girmeyi düşünen kötü niyetli insanlara karşı caydırıcılık sağlar.

Herhangi bir tehdit söz konusu olduğunda, şifre paneliniz üzerinden sessiz alarmınızı aktif hale getirebilirsiniz. Alarm sisteminiz ses çıkarmaz, sadece sinyal gönderir.

Prosis Güvenlik İle Gdilediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz.

Size Özel Çözümler

Prosis Güvenlik Her işyerinin güvenlik  ihtiyaçlarına  özel geliştirilmiş sistemler önerir.

Evcil Hayvan Tanıyan SistemlerEvcil hayvan besliyorsanız, alarm sisteminiz buna göre ayarlanır ve yanlış alarmlar engellenir.

Alarm Sisteminiz Her An Elinizin Altında


Smart App sayesinde, internete bağlı mobil cihazlarınız ile alarm sisteminizi uzaktan yönetebilir ve dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde işyerinizden görüntü alabilirsiniz.

PROSİS Alarm Sistemi ile iş yerinizde yaşanabilecek hırsızlık girişimlerinde harici ve dahili sirenler devreye girer. Caydırıcı özelliğe sahip sirenler olay anında yüksek desibelde ses üreterek yakın çevreyi uyarır ve hırsızlığın savuşturulmasını sağlar. Eş zamanlı olarak Kent Alarm Merkezi’ne gelen sinyaller size ve gerekli hallerde polise bildirilerek duruma en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar.

Günümüzde hırsızlık gibi suçlar ülke genelinde daha da sık görülmeye başlanmıştır. Bu nedenle İşyeri Alarm Sistemlerigibi hırsızlık önleme amaçlı elektronik sistemlerin kullanılması bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Hırsızlığı önlemek, bu tür bir olayı yaşamanın meydana getireceği gerek maddi ve manevi gerekse psikolojik yıkım ile karşılaştırıldığında elbette ki daha elzemdir. Bu doğrultuda bu tür istenmeyen olayların yaşanmaması adına gerekli önlemlerin alınması ve işyerinizin sürekli gözetim altında tutulması en sağlıklı çözümdür.

Kent Alarm olarak geliştirdiğimiz İşyeri Alarm Sistemleri, bu doğrultudaki ihtiyaçlarınızı;

·         En güvenilir elektronik koruma sistemi

·         Alarm İzleme Merkezi’mizin tecrübeli çalışanları gözetiminde 7/24 koruma,

·         Alarm çalması durumunda kolluk kuvvetlerini bilgilendirme ve olay yerine intikalini sağlama

·         Alarm sisteminizin günlük, haftalık, aylık aktivite raporlamaları

gibi hizmetler sunarak karşılamaktadır.

Sistemler, temel olarak 3 şekilde oluşturulmaktadır, bunlar;

·         Kablolu Hırsız Alarm Sistemleri

·         Kablosuz Hırsız Alarm Sistemleri

·         Hibrid (Karma) Hırsız Alarm Sistemleri

 

 Alarm sistemleri,işyeri alarm sistemleri,işyeri alarm sistemleri,hırsız alarm sistemleri,bahçe alarm sistemleri,villa alarm sistemleri,site alarm sistemleri,kuyumcu alarm sistemleri,tekstil alarm sistemleri,eczane alarm sistemleri,okul alarm sistemleri,

 

 

WhatsApp Destek