Ev Güvenlik Sistemleri

Kİşiselleştirilmiş Çözümler

Her evin güvenlik açıkları farklı noktalardadır. ProsİS, bu güvenlik açıklarını tespit eder ve evinize özel koruma çözümleri sunar.

365 Gün 24 Saat

Prosis, size ve sevdiklerinize kesintisiz koruma sağlar.

Prosis Tam KorumaKusursuz bir korumaya sahip olmanızı sağlayan tüm bileşenler, Prosis Tam Koruma ile bir arada.

Prosis  ile Eksiksiz Güvenlik

Alarm sisteminiz 365 gün 24 saat boyunca evinizi hırsızlık, gaz kaçağı, su baskını gibi olumsuz durumlardan korur, tıbbi ihtiyaç durumunda saniyeler içerisinde ilk yardım ekiplerine haber verir.

Herhangi bir alarm durumunda sistem devreye girer ve özel video dedektörlerinin kaydettiği görüntüleri anlık olarak Prosis  Alarm Merkezi'ne iletir. Prosis, bu görüntüler aracılığıyla, herhangi bir olumsuz durum olup olmadığı anında tespit eder. Bu sayede, kedinizin devirdiği bir vazo yüzünden telaşlanmanıza gerek kalmaz.

Olumsuz bir durum tespit edilmesi halinde ise Prosegur, saniyeler içerisinde durumu size ve güvenlik güçlerine bildirir ve olayın takibini yapar.

Anti-Jammer Özelliği

Prosis  Alarm Sistemi, çift iletişim yoluna sahiptir. Kontrol ünitesinin GPRS sinyali jammer ile engellense bile alarm sistemi, ikinci iletişim yolu olan network üzerinden sinyal göndermeye devam eder. Ayrıca kablosuz dedektörlerin panel ile iletişimi kesilmeye çalışılırsa, alarm sistemi bunu algılar ve Prosis Alarm Merkezi’ne sinyal gönderir.

Anti-Sabotaj Özelliği

Bilindik alarm sistemlerinin aksine, Prosis Alarm Sistemi'nde sabotaja bağlı elektrik kesintisi durumunda bile modeminiz de dahil hem IP hem de GPRS sinyal iletişiminin kopmasını engelleyen yardımcı aküler devreye girer ve sistem, Prosegur Alarm Merkezi ile bağlantısını korur.

Prosis Güvenlik, evinize izinsiz giriş ihtimalini ortadan kaldırır.

Panik butonu, herhangi bir zamanda sadece bir tek tuşa basarak yardım istemenize olanak tanır.Yangın, gaz kaçağı, su baskını gibi güvenliğinizi tehdit eden birçok unsura karşı eviniz tamamen koruma altında olur.Dış mekân tabelası, herhangi bir amaçla evinize girmeyi düşünen kötü niyetli insanlara karşı caydırıcılık sağlar.

Herhangi bir tehdit söz konusu olduğunda, şifre paneliniz üzerinden sessiz alarmınızı aktif hale getirebilirsiniz. Alarm sisteminiz ses çıkarmaz, sadece sinyal gönderir.

Prosis Güvenlik İle Gdilediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz.

Size Özel Çözümler

Prosis Güvenlik Her evin güvenlik  ihtiyaçlarına  özel geliştirilmiş sistemler önerir.

Evcil Hayvan Tanıyan SistemlerEvcil hayvan besliyorsanız, alarm sisteminiz buna göre ayarlanır ve yanlış alarmlar engellenir.

Alarm Sisteminiz Her An Elinizin Altında


Smart App sayesinde, internete bağlı mobil cihazlarınız ile alarm sisteminizi uzaktan yönetebilir ve dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde evinizden görüntü alabilirsiniz.

 

Prosis Alarm Sistemi ile evinizde yaşanabilecek hırsızlık girişimlerinde harici ve dahili sirenler devreye girer. Caydırıcı özelliğe sahip sirenler olay anında yüksek desibelde ses üreterek yakın çevreyi uyarır ve hırsızlığın savuşturulmasını sağlar. Eş zamanlı olarak prosis Alarm Merkezi’ne gelen sinyaller size ve gerekli hallerde polise bildirilerek duruma en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar.

Ev Hırsız Alarm Sistemleri, evin fiziksel özellikleri ve yaşam senaryosu göz önünde bulundurularak ev sakinlerinin can ve mal güvenliğini hırsızlık ve alan ihlaline karşı korumak üzere tesis edilen elektronik sistemlerdir.

Bu sistemler evin dış cephesine yerleştirilen ışıklı ve alarm durumunda flaşlı/sesli uyarı veren sireni sayesinde evin korunduğunu göstererek yüksek oranda caydırıcılık da sağlar.

Ev hırsız alarm sistemleri üç farklı şekilde tasarlanabilir.  Kablolu, Kablosuz ve hibrid olarak tasarlanabilecek bu sistemler evin fiziksel koşulları, bütçe ve kullanıcıların tercihine göre belirlenir.

Sistem Ana Bileşenleri ;  Kontrol Paneli, Şifre Cihazı, Harici Siren, Akü, Trafo, Kablo

Sistem Uç Birimleri ; Manyetik Kontak, Hareket Dedektörü, Cam Kırılma Dedektörü, Darbe Dedektörü

Evin dış cephede yer alan kapı-pencere sayısı, oda sayısı, kat yüksekliği, bitişik nizam balkon ve yapılar, evde evcil hayvan olup-olmadığı gibi başlıklar yönünden değerlendirilerek kullanılacak ürün özellikleri ve adetleri belirlenir.

Ev Hırsız Alarm Sistemleri uç birimlerinden manyetik kontaklar hiçbir şekilde hareketinizden etkilenmez. Siz evinizde iken kapı ve pencerelerde kullanılan manyetik kontaklar aktif kullanılabilir. Gece kurulumlarında bulunduğunuz mahal dışındaki (Örneğin, alt ve üst katlar, kullanım dışı odalar) hareket dedektörlerini de aktif edebilirsiniz. Diğer bir söylemle bunulduğunuz alanı devre dışı bırakarak bölgesel kurulumlar yapabilirsiniz. Yaşam senaryonuzdaki gerekliliklere göre bölgesel kurma seçenekleri kalıcı veya geçici şekilde programlanabilir.

prosis  Alarm’ın dünya lideri markalar kullanarak devreye almış olduğu  Ev Hırsız Alarm Sistemlerinde bütün uç birimler sabotaja karşı korumalıdır. Uç birimlerin veya enerji kablolarının sabote edilmesi, harici siren ve uç birimlere müdahale edilmesi halinde alarm sistemi bu durumu bir alarma dönüştürerek çevreyi yüksek sesle uyarır. Aynı zamanda Alarm İzleme Merkezi aboneleri için durumu bölgenin kolluk kuvvetlerine (Polis/Jandarma) ve sistem yetkilisine bildirir.

 

 Alarm sistemleri,işyeri alarm sistemleri,ev alarm sistemleri,hırsız alarm sistemleri,bahçe alarm sistemleri,villa alarm sistemleri,site alarm sistemleri,kuyumcu alarm sistemleri,tekstil alarm sistemleri,eczane alarm sistemleri,okul alarm sistemleri,

 

 

WhatsApp Destek